סטודיו ספרינט - עיצוב ממבט ראשון

אודות

נפתח בוידוי קטן.
אנחנו מאוהבים.

מאוהבים על כל הראש בעבודה שלנו. אנחנו מסתחררים מתענוג רק מהמחשבה על לוגו חדש. רועדים מהתרגשות מכל אתר או קטלוג חדש שאנחנו מעצבים. ובלילות, במקום לישון, אנחנו חולמים עיצוב! כי בשבילנו, מיתוג ועיצוב זה הרבה יותר ממומחיות או ניסיון. זה החיים שלנו. נסה אותנו פעם אחת, ואנחנו שלך לנצח.

אל תתפשר על אדום חיוור

עיצוב שנשמה אמיתית מפעמת בתוכו, הוא רב ממדי, חי ונושם, ממש כמו החיים עצמם.
זה הזמן לטעום אדום דובדבן עסיסי וחושני, לנשום ירוק רענן של אביב ופריחה, לשטוף את העיניים בכחול ים צונן ומרגיע. הניסיון הרחב שלנו בעולמות המיתוג והעיצוב, מבטיח לך עבודה מעוצבת, מדויקת ומושלמת באיכות ובתחכום מפתיעים. פרוספקט עם כנף שיודע לעוף, כבר ראית?

אל תסתפק בחיוך
כשאתה יכול לקבל את כל הלב והנשמה. השירות שלנו בא מאהבה אמיתית. נלווה אותך ליווי אישי צמוד ומחבק משלב הרעיון, דרך גיבוש הקונספט העיצובי ועד לקבלת התוצר המוגמר, בדיוק על פי טעמך. נפתיע עם מענה זריז לכל דרישה, ונקפוץ לכל פיפס שלך 24 שעות ביממה. (טרטר אותנו. אנחנו נהנים מזה.)

עבודה מוכנה לאתמול?
למה לא שלשום? עבורנו רק הלו"ז שלך קדוש. ואין לנו אלוהים. אנחנו הספרינטים, אלופים בלחשוב קריאטיבי, מהר ויעיל, ואנחנו גם יודעים למי צריך לנדנד, איך וכמה להלחיץ. ואם זה מה שצריך כדי להבטיח שהעבודה שלך תיעשה בזמן – נעבור לגור בסטודיו.

מה אנחנו עושים?
מיתוג, עיצוב והפקה לכל תוצר פרסומי או שיווקי שתזדקק לו: לוגואים, כרטיסי ביקור, ניירת עסקית, אתרים, פליירים, פרוספקטים, חוברות, ספרים, כרטיסי ברכה, פולדרים, כריכות, פוסטרים וכרזות, מוביילים, אריזות, שילוט לנקודות מכירה, ועוד.

ואפילו יותר…
שירות מיוחד ומפנק למשרדי גרפיקה ופרסום! החל בעבודת מיתוג ועיצוב כוללת, דרך ייעוץ בתקצוב העבודה וכלה בהמלצות לגבי גודל העבודה – ניצול נכון של הנייר, סוג נייר, גימור ועוד. כולל הנחיות מדויקות ומפורטות לצוות גרפי.