סטודיו ספרינט - עיצוב ממבט ראשון

עיצוב אתרים

אלפי לקוחות קופצים אליך לביקור - אנחנו נבטיח שהם יישארו!

אתר הבית שלך הוא הבית העסקי שלך: הכתובת הטבעית והמיידית ליצירת קשר ולבניית אמון עם הלקוח, ולהנעתו לפעולה. עיצוב אתרים איכותי הוא זה המצליח ליצור תקשורת פשוטה, אמינה וידידותית עם הגולש, ע"י חוויית גלישה נעימה, מעניינת ומתגמלת.

חוויה כזו תבטיח ביקורים חוזרים באתר וקידום מועדף במנועי החיפוש – דבר הגורם ללקוח להגיע אלייך ליצור עמך קשר, ובסופו של דבר לבצע רכישה. סטודיו ספרינט מתמחה בעיצוב אתרים ידידותיים, מרהיבים בחזותם וקלים לניווט. את האתר נתכנן, נאפיין ונעצב בהתאמה מדויקת לצרכיך: סטאטי, דינאמי, תדמיתי או מכירתי.

האתר שלך הוא אתה הוא מפגש הראשוני עם הלקוח, הוא הפנים שלך וחשוב לזכור זאת.

עיצוב אתרים הוא יצירת "דמות המראה" שלך, באופן המחמיא ביותר היה ערוך לפגישה המיוחלת עם הלקוח ואנחנו נגרום לך להראות מצוין!

שלבי העבודה שלנו

  • אפיון האתר: איסוף מידע אודות העסק ונושאי השיווק, יצירת תכנים: גיבוש תוכן יצירתי ומניע לפעולה, תמונות מתאימות וקבצי מדיה שיש להציג באתר.
  • פיתוח ממשק משתמש: ארגון המידע באופן נוח וקל לשימוש תוך אופטימיזציה למנועי החיפוש ולרשתות החברתיות.
  • יצירת תכנים: גיבוש תוכן יצירתי ומניע לפעולה, תמונות מתאימות וקבצי מדיה
  • עיצוב גרפי: יצירת ויזואליות מרשימה המבטיחה בידול ובולטות

קדימה! בוא להתרשם מעבודות עיצוב אתרים.

מתלבט? התייעץ איתנו עכשיו לגבי עיצוב האתר המיוחד שלך

 

עיצוב אתרים – המומחים של סטודיו ספרינט עונים

האם יש קשר בין עיצוב אתרים לקידום אתרים?

סביר להניח כי שמעתם על קידום אתרים וכבר הבנתם כי לא די בבניית אתר מעוצב ומרשים ולכן חשוב גם לקדם את האתר באינטרנט ובעיקר במנועי החיפוש, לרבות בגוגל מנוע החיפוש הפופולארי ביותר. לעיצוב האתר יש תפקיד קריטי בהצלחת פעולות קידום האתר ואתר מעוצב היטב ונכון משפיע על מיקום האתר בתוצאות החיפוש. חשוב לדעת כי גולש המגיע לאתר שלכם מתרשם ראשית מהעיצוב ואם האתר אינו נעים לו או במידה והוא מתקשה לאתר את המידע אותו הוא מחפש הוא יעזוב את האתר. עיצוב נכון גורם לגולש להתעניין במידע המופיע באתר ובאמצעות ממשק נוח וידידותי הוא ישהה זמן ארוך יותר באתר ובהתאם לסוג האתר יחליט האם לבצע הזמנת מוצר או שירות, האם להשאיר פרטים או להצטרף לניוזלטר. ככל שהגולש מבלה זמן ארוך יותר באתר כך גוגל מעניק ניקוד גבוה יותר, וניקוד זה חשוב לקידום אתרים אורגני.

האם עיצוב אתרים בסטודיו לעיצוב מקצועי תורם להגדלת המכירות?

עיצוב אתרים מקצועי כולל גרפיקה מרשימה וייחודית בהתאמה מלאה לצרכי הארגון ותוך הבנת מטרות וחזון הארגון ואפיון קהל היעד. עיצוב מרשים ומיוחד כולל ממשק נוח וידידותי המאפשר לגולש לנווט דרכו בקלות באתר, לקרוא מידע ולהחליט על רכישת מוצר או שירות. ככל שהעיצוב נעים לעין ומושך יותר כך גדלים הסיכויים כי הגולש יבצע הזמנה באתר או ישאיר פרטים. לכן, עיצוב מקצועי תורם להגדלת המכירות ורק בסטודיו מקצועי תיהנו מעיצוב אתרים מקורי, ייחודי ואיכותי שתורם להצלחת העסק, להגדלת מספר הלקוחות ולהגדלת המכירות

האם אפשר לעצב אתרים לבד?

כן היום ישנן תוכנות שונות המאפשרות עיצוב אתרים לבד, ובכל זאת אלינו לסטודיו מגיעים הרבה לקוחות לאחר שניסו לעצב אתרים לבד והתייאשו. לקוחות רבים ניגשו אל האתרים שמציעים עיצוב אתר באופן עצמאי אך גילו כי הם בזבזו שעות רבות בהבנת האתר, בניסיון להעלות אליו תכנים, להירשם אליו, ולסדר אותו מה שעלה להם בשעות עבודה מרובות בזבוז זמן ומכך גם הפסד כספי. ולכן חשוב לשקול לפני מה סדרי העדיפויות שלכם.

איך אדע מה האתר שמתאים לי?

גם אם אין לכם ידע בעיצוב, בשיווק או בקידום אתרים, אל דאגה! אצלנו בסטודיו ספרינט קיימים מגוון אנשים מקצוע שנמצאים כאן על מנת להתאים את האתר הנכון ביותר לעסק שלכם. אתר אינטרנט יעוצב בהתאם למסר שאתם רוצים להעביר, לחזון שלכם, למוצרים או לרעיון שלכם, לשירות וללקוחות שלכם. הרי זאת העבודה שלנו. ולכן אנו נדאג כי אתם תוכלו להתמקצע במה שאתם עושים טוב ואנחנו בעיצוב.

יתרונות בעיצוב אתרים בסטודיו מקצועי

עבודה מקצועית ואיכותית – לא עוד שרלטנים, חוסר מקצועיות והעלמות של אנשי מקצוע. חשוב לבחור בסטודיו מקצועי עם 'אמא ואבא' אליו תוכלו לפנות לכל שינוי, בעיה או תקלה.

עיצוב לפי חזון הלקוח – סטודיו מקצועי יעניק לכם מספר סקיצות לאתר, יקשיב לכם, יסייע לכם בבחירת העיצוב הנכון ויתאים לכם אתר טוב ומעוצב.

אתר איכותי עם תבניות חדישות – עם האתרים שלנו הלקוח שלכם ירגיש שהוא הגיע לאתר מושקע, איכותי שהוקדשה לו מחשבה. ובכך הוא יכנס לאווירה של מקצועיות, איכות ואמינות.

יותר אפשרויות – אתר מעוצב מעניק לכם יותר אפשריות בעיצוב, משחק במחשבה, חופש בחירה ועיצוב מרהיב יותר.

 

רלוונטי מהבלוג

טיפים שכדאי לדעת

  • עיצוב אתרים דורש עבודת מחקר, בניית אסטרטגיה והתאמה לצרכי הלקוח
  • אין להעמיס בעיצוב וחשוב כי הגולש ינווט דרכו באתר בקלות
  • עיצוב מקצועי משקף את ערכי העסק ומעביר מסרים שיווקיים