סטודיו ספרינט - עיצוב ממבט ראשון

עיצוב פולדר

איך מכניסים עסק שלם לתיקייה אחת?

פגישה עסקית? פרזנטציה? חשוב לך להשאיר רושם טוב? תשאיר פולדר.
עיצוב פולדר מעניק לך כלי שיווקי ייצוגי, המאגד את כל יתרונות העסק בכריכה אחת.
פולדר מעוצב ומרשים הוא חלק מרכזי בתהליך המיתוג והשיווק, ומעיד על עסק יציב, איכותי ומאורגן. בתום כל פגישת היכרות מומלץ להשאיר פולדר בידי הלקוח – תזכורת מרשימה לאיכויות העסק שלך, בעלת חשיבות רבה בתהליך קבלת ההחלטות.

איך תבטיח שהפולדר ילווה את העסק שנים ארוכות?

עיצוב פולדר יכלול מידע קבוע אודות החברה, כמו לוגו, סלוגן, אתר הבית ופרטי יצירת קשר. כל מידע אחר, כמו תיאור המוצרים ושירותי החברה, מומלץ להפיק באמצעים זולים יותר כמו פליירים\ גלויות, דפי מידע או פרוספקטים. את כל אלה יאגד בתוכו הפולדר, כאשר כל התוצרים מעוצבים בגודל תואם ובקו אחיד ומוקפד.

עיצוב פולדר: למה אנחנו?

מאחורי סטודיו ספרינט מאות פולדרים מעוצבים, הקולעים לצרכים מדויקים של מגוון עסקים וחברות, בכל תקציב. הניסיון הרב, היכולת המקצועית והחשיבה הרעיונית מבטיחים לך פולדר מכובד ואטרקטיבי מאוד, שמזמין את הלקוח להתעמק ביתרונות המיוחדים של העסק. הן בעיצוב הפולדר והן בהפקתו מושקעת חשיבה יצירתית עמוקה. התוצאה: כלי שיווקי יעיל המלווה את העסק שנים ארוכות.

אתם שואלים אנחנו עונים

מדוע חשוב להדפיס פולדרים לעסק?

סטודיו ספרינט מתמחה בעיצוב פולדרים באיכות גבוהה ובשלל עיצובים מרשימים וייחודיים. פולדרים חשובים לחברות ולארגונים ומהווים מעין כרטיס ביקור. הפולדר מחזק את תדמית העסק ומותיר רושם רב בקרב הלקוחות הפוטנציאליים. בסטודיו ספרינט אנו מעצבים פולדרים ברמה הגבוהה ביותר עם לוגו וסלוגן ייחודי וניתן לעצב את הפולדר עם כיס קטן להכנסת ניירת ופרוספקטים, כיס להכנסת כרטיס ביקור או דיסק ועוד. הפולדר משקף את ערכי העסק או הארגון ומאפשר להגיש מסמכים נחוצים ללקוח וחומר שיווקי וכך הלקוח הפוטנציאלי מתרשם לטובה ולומד על רצינותה ויכולותיה המקצועיות של החברה.

האם פולדר משפר את תדמית העסק?

פולדרים איכותיים עם עיצוב מרשים תורמים למיתוג העסק ולהצלחתו. לקוח אשר מקבל פולדר איכותי וייחודי מתרשם לטובה ממידת רצינותה של החברה ובפולדר ימצא את כל המידע הנחוץ לו על מנת לקבל החלטה. פולדרים מהווים חלק קריטי במיתוג עסקי ומאפשרים לעסק להחליף את התכנים הפנימיים המצורפים בהתאם ללקוח, לאירוע, למוצר וכדומה.

 

רלוונטי מהבלוג

טיפים שכדאי לדעת

  • פולדר מהווה את כרטיס הביקור שלכם וישמש אתכם לאורך זמן
  • יש לעצב את הפולדר באופן מושך ומתוחכם הגורם רצון לפתוח אותו
  • פולדר הוא מרכיב חשוב והכרחי במיתוג של העסק שלכם