סטודיו ספרינט - עיצוב ממבט ראשון

עיצוב פליירים

ההבדל בין פלייר מוצלח לפלייר שהולך לפח...

כתיבת פלייר הוא התשובה לבעלי עסקים המעוניינים לשווק את העסק שלהם בצורה טובה יותר או להפיץ בשורה חדשה הקשורה איליו. עיצוב פליירים מעניק מענה מעולה לפרסום ושיווק העסק בכל שלב. פליירים נחשבים שיטת שיווק פופולארית מאוד, קלה לתפעול ואפקטיבית בכל שלב בשיווק העסק.

בסטודיו ספרינט נעצב את הפלייר שלך בהתאמה מדויקת לצרכים וליעדים השיווקיים, תוך שמירה על רצף אחיד ועוצמתי עם הקו המיתוג של העסק, השירות או המוצר שלכם. לנו בסטודיו ניסיון רב בעיצוב פליירים מרשימים המושכים את העין והלב, ומעניקים קפיצת מדרגה לעסק ולמוצר שתרצו לשווק.

את הפליירים אנו מעצבים למגוון צרכים:

עיצוב פליירים לתיבות דואר – אנו נעצב את הפליירים בצורה בה הלקוח ישים לב לפלייר, ולא יפטר ממנו. העיצוב יהיה מרשים, שובה לב, מעודכן, ומעניין בצורה כזאת שהלקוח יכניס את הפלייר איתו הייתה ובסופו של דבר גם יצור עמכם קשר.

עיצוב פליירים לכניסה לבית פליירים המתלבשים על ידית הדלת, אותם פליירים קשיחים, חזקים, שנמצאים על הידית. הפליירים שלנו צבעוניים, בולטים, מתאימים לידיות ואינם נופלים מהם. הפליירים שלנו פותח ללקוח את הלב, את הדלת והם מהווים דרך נפלאה להיכנס לליבו של הלקוח.

פלייר מגנט – הפלייר הנצחי שנמצא על המקרר או על כל לוח מגנטי והוא שם לתמיד. הפליירים לשנו משמשים תזכורת קבועה למוצר ולעסק שלכם הוא צבעוניים, איכותיים, בולטים ומעניינים והלקוח לא ישכח להתקשר אליכם שהוא זקוק לכם.

עיצוב פלייר לשמשת הרכב – הפליירים הנמצאים על משמות הרכבים מתקבלים על ידי הנהגים בשמחה והופכים את חווית הנהיגה למעניינת ושיווקית יותר.

היתרונות בעיצוב פלייר בסטודיו מקצועי

  • עבודה מול צוות מעצבים מומחה המספק עבודה מקצועית בלבד.
  • קבלת החזון עליו חשבתם – באמצעות הצוות המקצועי תוכלו לקבל את הפלייר שאותו דמיינתם בראשכם.
  • הדפסה על נייר איכותי – הדפסה בסטודיו מקצועי תקנה לכם הדפסה על נייר איכותי, בגודל הנכון ובעובי הנכון.
  • שלל אפשריות בחירה – באמצעות ספרינט תוכלו להתאים את הפלייר הנכון עבורכם, בין אם מדובר בפלייר שנתלה על ידית, פלייר לתיבת דואר, לרכב או לכל מקום אותו תרצו.

רוצים לדעת יותר? אנחנו כאן!

מדוע חשוב להשקיע בעיצוב פליירים?

פליירים נחשבים לאמצעי פרסום איכותי, יעיל וזול. רובנו מקבלים מדי יום פליירים המחולקים בתיבות הדואר, מונחים על שמשת הרכב או מחולקים על ידי אנשי חלוקה בצמתים, במרכזים הומי אדם, בקניונים ובחנויות. פלייר איכותי משקף את תדמית העסק ולכן חשוב לפנות לסטודיו ספרינט המתמחה בעיצוב פליירים ברמה הגבוהה ביותר. עיצוב נכון ואיכותי משדר יוקרה, אמינות ומקצועיות וכך לקוחות פוטנציאליים אשר מקבלים את הפלייר לא ישליכו אותו ישירות לפח אלא יקראו את המידע וישמרו את הפלייר לשימוש מאוחר יותר לשם הזמנת מוצר או שירות ולקריאה נוספת של המידע.

מהו עיצוב פליירים מקצועי ונכון?

בסטודיו ספרינט מתייחסים לפלייר במקצועיות ומכינים כל עיצוב בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ולאחר אפיון הלקוח והבנת צרכיו. מלאכת העיצוב של הפלייר דורשת הבנה, ניסיון וידע וצוות הסטודיו מייעץ לכל לקוח על מנת לעצב עבורו פליירים אפקטיביים עם מסרים שיווקים, תמונות באיכות גבוהה, טקסטים מניעים לפעולה ודואגים להדפיס את הפליירים על נייר באיכות גבוהה כך שהלקוח זוכה לפלייר יוקרתי ואיכותי התורם לחיזוק המוצג ולהצלחת הקמפיין הפרסומי.

איך אדע שאת הפלייר שלי לא יזרקו לפח?

נכון, אנו יודעים כי ישנה תופעה של דואר זבל שמתקבל בתיבות וכיום אנשים אינם נוטים להשקיע בקריאת הפליירים שהם מקבלים, אך רק לשם כך אנו בסטודיו ספרינט רוצים לעשות את המקסימום על מנת שאת הפליירים שאנחנו מעצבים יקראו! אנחנו משתמשים בכל הטכניקות שברשותנו. אנו דואגים לסקרן את הלקוח, להשתמש בצבעים מעניינים, בקונספט ייחודי, בויז'ואל מרתק ובכך לשבור את הקרח מול הלקוח ולהשאיר את הפלייר אצלו ביד.

איך מחליטים על הפלייר הנכון?

שאנו בסטודיו מעצבים פלייר ללקוח אנו שואלים את הלקוח מהו המסר שהוא מעוניים להעביר ללקוחות שלו, מיהו קהל היעד שלו, מהם הצבעים שהוא מעוניין להשתמש בהם, ומהו הקונספט שטוב עבור המוצר או השירות שהוא מציע ללקוחות שלו.  לאחר מכן אנו מבקשים שיעביר לו טקסט מקצועי שנכתב עבורו ואם הוא כתב את הטקסט אנו נשמח לעבור עליו ולייעץ לו בנושא. עם השילוב של הטקסט הנכון וחזון הלקוח אנו יוצרים עבור מספר סקיצות ואת הסקיצה שהלקוח הכי אהב אנו מדפיסים בגודל שבחר ובנייר האיכותי ביותר עבורו.

 

רלוונטי מהבלוג

טיפים שכדאי לדעת

  • פלייר תורם להצלחת העסק ולחיזוק תדמיתו
  • עיצוב פליירים היא תורה שלמה הכוללת בחירת צבעים ומסרים שיווקיים
  • עיצוב מקצועי של פלייר מאפשר להעביר מסרים מניעים לפעולה באופן אפקטיבי