סטודיו ספרינט - עיצוב ממבט ראשון

עיצוב קטלוגים

מעצבים קטלוג ייצוגי, אטרקטיבי ומכוון מטרה

מעצבים קטלוג ייצוגי, אטרקטיבי ומכוון מטרה

בסטודיו ספרינט יודעים כי קטלוג קטן יכול לחבוק עסק שלם! קטלוג עשוי טוב, יכול להפוך כל ביקור של לקוח בחנות להזדמנות קניה מדהימה ולמנף את הביקור של הלקוחות שלכם בבית העסק למסע קניות מסחרר. הקטלוג הוא כרטיס ביקור אטרקטיבי, המעניק ללקוח הזדמנות להתרשם, להתעניין ולהגיע להחלטה.

בקטלוג אוסף תכנים ויזואליים וטקסטואליים, המעבירים את היתרונות השיווקיים שלך בשפה גרפית פשוטה, נגישה ומלהיבה. אצלנו ממליצים שכל קטלוג תדמיתי או שיווקי, מומלץ לעצבו באופן מכובד, עם כריכה קשה, נייר פנימי משובח ותמונות טובות ומעוצבות.

אז איך אנחנו נהפוך את הקטלוג שלך לטוב יותר, מושך ושיווקי?

התפקיד שלנו בסטודיו ספרינט הוא לייצר לך קטלוג מסקרן ומרגש, המשמש כלי פעולה אפקטיבי מאוד בפגישות עסקיות, כאלמנט תצוגה מכריע, וכאמצעי מכירה נוסף.

עיצוב קטלוגים: הדרך שלנו

באמצעות צוות המעצבים שלנו ניצור עבורך עולם ויזואלי המשקף נאמנה את יתרונותיך ומדגיש את המיוחד והשונה בעסק, במוצר או בשירות תוך שמירה על שפה עיצובית אחידה ומזהה, כך שהקטלוג "ידבר" את שפת המותג שלך לאורך כל הדרך.

בסטודיו ספרינט תקבלו ליווי אישי מחויך וסבלני, עד להגעה לתוצרים המדויקים והרצויים ביותר עבורך.

אז קדימה! בוא להתרשם מעבודות עיצוב קטלוגים, התייעץ איתנו לגבי עיצוב הקטלוג הייחודי שלך.

היתרונות בעיצוב קטלוג ייחודי לעסק

  • קטלוג ייחודי מסייע למנף מכירה – קטלוג טוב הוא קטלוג מרשים, עם תמונות חזקות, אינפורמטיביות, תמונות איתן יכול להזדהות הלקוח, ויז'ואל שהלקוח יראה את עצמו בו, ומכאן תגיע המכירה.
  • הלקוח יכול לעיין והבין אילו מוצרים קיימים בחנות גם אם אינם נמצאים במדף – לא בכל עסק יש מקום לכל הציוד והמוצרים. קטלוג יציג את המוצרים הנמצאים במחסן ויאפשר במה לכלל המוצרים.
  • ניתן באמצעות הקטלוג להציג את המוצרים בצורה נאה יותר – שהחנות מבולגנת, הקטלוג הוא החבר הטוב שמייצג אתכם בצורה האסתטית ביותר.
  • את הקטלוג יכול הלקוח לקחת עימו להמשך התעניינות – גם שהלקוח כבר אינו בבית העסק, אתם עדיין איתו, בבית, במכונית ואפילו בשקית.

השאלות שלכם, התשובות שלנו…

מהו עיצוב קטלוגים מקצועי וייחודי?

כיום יש מספר רב של עיצובי קטלוגים ולכן חשוב להבין את צרכי הלקוח ולאפיין אותו. בסטודיו ספרינט נפגשים עם הלקוח ורק לאחר הבנת צרכיו ומטרת הקטלוג אוספים את החומרים הראשונים ומציגים אותם בפני הלקוח עם סקיצה לאישור.

אילו סוגי קטלוגים קיימים?

כיום ישנם קטלוגים מעוצבים שנועדו לחיזוק המותג, ליצירת תדמית חיובית ויוקרתית ויש קטלוגים להצגת מוצרים או שירותי החברה, וישנם קטלוגים להצגת החברה או הארגון ופעילותם. הפקה מקצועית של קטלוגים כוללת עיצוב מרהיב בהתאמה למותג, הצגת המוצרים והשירותים באופן ברור ונעים לעין, כריכה איכותית (מומלץ להוסיף כריכה עם למינציה), בחירת פונטים ברורים, הוספת תמונות באיכות גבוהה, קיטלוג, הגהה, דפוס וחיתוך..

כיצד מפיקים קטלוג ייחודי לחברה?

בשנים האחרונות קיימות טכניקות חדשות בתחום הפקת קטלוגים אך בראש ובראשונה יש לעצב את הקטלוג באופן מרשים וייחודי כך שישקף את תדמית ומהות העסק ויתרום לחיזוק המותג. יש טכניקות דפוס וחיתוך חדשות המאפשרות הפקת קטלוגים מרהיבים ומעצב מקצועי מכיר את הטכניקות החדשות ויכול להציע ללקוח שילוב של למינציות, חיתוכים מיוחדים, הבלטות, הטבעות בגווני כסף או זהב ועוד. סטודיו ספרינט מתמחה בעיצוב ובהפקת קטלוגים מיוחדים ומרשימים בהתאמה לצרכי הלקוח ולמותג.

טיפים בנושא עיצוב קטלוג

  • עיצוב קטלוג באופן מקצועי תורם לתדמית העסק ולחיזוק מעמדו בשוק
  • קטלוג מעוצב באופן ייחודי מעביר מסרים שיווקים ומשקף את ערכי הארגון
  • מומלץ לעיין בעיצובי קטלוגים שונים על מנת לשאוב רעיונות ולגבש קונספט